Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP LaserJet Pro M404dw

Download Pdf
13990.00 ден.
€ 228.04

Сериски број: W1A56A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
 
Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење  до 38/А4 страни во минута
 Технологија на печатење  Ласерски (Црно-бел)
 Потребно време за прва страна  6.3 секунди 
 Макс. резолуција на печатење  до 1200 х 1200
 Предвиден број на страни месечно  од 750 до 4.000 страни (максимум 80.000 страни)
 Меморија  256 MB
 Брзина на процесор  1200 MHz
 Оперативни системи  Windows Client OS (32/64-bit), Win10, Win8.1, Win 8 Basic, Win8 Pro, Win8 Enterprise, Win8 Enterprise N, Win7 Starter Edition SP1, UPD Win7 Ultimate, Mobile OS, iOS, Android, Mac, Apple® macOS Sierra v10.12, Apple® macOS High Sierra v10.13, Apple® macOS Mojave v10.14, Discrete PCL6 Printer Driver
 Потрошен материјал  HP 59X Black Toner Cartridge (10,000 страни); HP 59A Compatible Toner
Информации за хартија
 Фиоки за хартија  1 х 250 листа; 100 листа мануелна фиока
 Излезна фиока за хартија  1 х 150 листа
 Поддржани формати  A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс)  Автоматско двострано печатење
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци  1 x Hi-Speed USB 2.0, 1 x Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T network, 802.11b/g/n / 2.4 / 5 GHZ Wi-Fi radio
 Опционални приклучоци  Apple AirPrint™, Google Cloud Print™, HP ePrint, HP Smart App, Mobile Apps, Mopria™ Certified
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија  од 60 до 175 gr/m2
 Димензии на производот  381 x 634 x 241 mm
 Тежина на производот  8,56 kg
 Содржина на пакувањето:  Принтер, тонер кертриџ за 3.000 страни, USB кабел, струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација
 Гаранција  12 месеци + 24 месеци (подарок)

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T230 24-in Prin...

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet M111a Printer

4990.00 ден./€ 81.34
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T650 36-in Prin...

115990.00 ден./€ 1890.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.