Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP LaserJet Pro MFP M521dw

41990.00 ден.
€ 684.43

Сериски број: A8P80A

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА ДА

 

 Спецификација
 Брзина на печатење макс. до 40/А4 стр/мин 
 Технологија на печатење Ласерски (ц/б)
 Број на бои 1 (black)
 Макс. резолуција на печатење до 1200 х 1200 dpi
 Предвиден број на стр. месечно од 2000 до 6000 страни, макс 75.000
 Меморија на факс до 400 страни
 Брзина на факс 3 секунди за една страница (можност за испраќање колор документи)
 Оперативни системи Microsoft® Windows®7/10 32-bit and 64-bit, Windows® Vista 32-bit and 64-bit, Windows® XP 32-bit (SP2 or higher); Driver only installs supported on: Microsoft® Windows® Server 2003 32-bit (SP3 or higher), Windows® Server 2008 32-bit and 64-bit; Mac OS X Lion and Mavericks, Linux/Unix support
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање до 19 стр/мин ц/б
 Зголемување.намалување на копија 25% - 400%
 Резолуција на копирање 1200 х 1200 dpi 
 Тип на скенер Flatbat, со автоматски додавач на хартија за 50 стр., двострано скенирање
 Оптичка резолуција на скенирање до 1200 dpi ...24 bit
 Максимална големина на скен 355 mm x 216 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 600 листа
 Излезна фиока за хартија до 350 листа
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) автоматски
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци 1 x Hi-Speed USB 2.0 port; 1 10/100 Ethernet network port, WiFi
 Опционални приклучоци /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија 60- 199 gr/m2
 Димензии на производот со кутија (  ), без кутија ( 465 x 465 x 508 mm )
 Тежина на производот со кутија (29 кг), надвор од кутија (23 кг) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, 1х црн тонер стартен , струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, УСБ кабел
 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

89990.00 ден./€ 1466.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro MFP M28a Pri...

6190.00 ден./€ 100.9
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.