Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP LaserJet Pro M12w Printer

Download Pdf
4490.00 ден.
€ 73.01

Сериски број: T0L46EA

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење до 18/А4 страни во минута
 Технологија на печатење Ласерски (Црно-бело)
 Потребно време за прва страна 9.2 секунди 
 Макс. резолуција на печатење до 600 х 600 x 2 dpi
 Предвиден број на стр. месечно од 1.000 до 5.000 страни
 Меморија 8MB
 Брзина на процесор 266 MHz
 Оперативни системи Windows 10; 8.1; 8; 7; Vista 32/64, Server 2008; 2003, MacOS X v10.11, 10.10, 10,9
 Потрошен материјал  HP CF279A OriginalHP279 Compatible
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 150 листа
 Излезна фиока за хартија 1 х 100 листа
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) мануелен
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци Hi-Speed USB 2.0,  Wi-Fi 802.11b/g/n
 Опционални приклучоци компатибилен со HP Jetdirect print servers: HP Jetdirect ew2500 802.11b/g Wireless Print Server J8021A
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија од 60гр. до 163гр/м2
 Димензии на производот со кутија (400 x 250 x 298)mm, без кутија (349 x 410 x 228)mm
 Тежина на производот со кутија (6.35kg), надвор од кутија ( 5,20kg) 
 Содржина на пакувањето: Принтер, тонер кертриџ за 700 страници, струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација
 Гаранција на уредот: Стандардно 1 година, опционално 2 години...повеќе
 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Designjet T520 36-in Prin...

109990.00 ден./€ 1788.46
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro M15a Printer

3790.00 ден./€ 61.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T830 24-in Mult...

185990.00 ден./€ 3024.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.