Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 250 G6 (1WY12EA) + Подарок 7 " таблет

16490.00 ден.
€ 268.13

Сериски број: 1WY12EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор  Intel® Celeron N3060 (1.60 GHz , 3MB)
 RAM Меморија  4GB DDR3
 Графичка картица  Intel® HD Graphics 400
 Видео меморија  /
 Хард диск 500GB SATA 5400rpm
 Мултимедија драјв  DVD +/-RW SuperMulti
 Монитор  39.6 cm (15.6") diagonal HD SVA eDP anti-glare slim WLED (1366 x 768)
 Мрежна карта  интегрирана 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN
 Безжични уреди  Intel® Dual Band Wireless-AC 3168 802.11 a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 Combo (non-vPro™)
 Тастатура  Full-sized textured black island-style keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови
 Digital Media slot supports SD (Secure Digital) and MMC (MultiMedia Card)
 1 RJ -45 (LAN)
 1 HDMI
 2 x USB 3.1; 1 x USB 2.0
 1 Microphone-in
 1 VGA (15-pin)
 1 Headphone-out
 Димензии  380 mm (W) x 253 mm (D) x 23mm (max H)
 Тежина  1,86 kg
 Безбедност  Power-on password, Accepts 3rd party security lock devices, Kensington
 MicroSaver lock slot 
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 31WH Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Подарок
7"  Таблет
eSTAR BEAUTY HD 7"
ARM Cortex-A7 Quad core 1.2GHz
512MB
8GB
WiFi
0.3Mpix
Android 5.1 Lollipop
Pink
 Гаранција  Стандардно 1 година, опционално 2 години гаранција...

 

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G3 (W4P01EA)

25990.00 ден./€ 422.6
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 430 G3 (N1B08EA)

31490.00 ден./€ 512.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 470 G3 (W4P94EA)

40490.00 ден./€ 658.37
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.