Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 290 G4 Microtower PC (123P1EA)

Download Pdf
27990.00 ден.
€ 456.23

Сериски број: 123P1EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i5-10500U (3.10GHz, up to 4.50GHz with Intel® Turbo Boost, 12MB L3 cache, 6 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 SDRAM 2666MHz (1x8GB)
 Графичка картица  Intel HD Graphics 630
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ SSD
 Мултимедија драјв
 HP 9.5 mm Slim DVD-Writer
 Монитор  HP 22w Monitor - Опција
 Мрежна карта  LAN Integrated 10/100/1000M GbE
 Безжични уред /
 Тастатура  HP USB Wired Slim Keyboard; HP USB Wired Optical Mouse
 Надворешни / Внатрешни портови  Напред: 1headphone/microphone4x SuperSpeed USB 5Gbps2x SuperSpeed USB 10Gbps 
 Назад: 1x audio-in; 1x audio-out; 1x VGA; 1x HDMI; 1x power connector; 1x RJ-45; 2x USB 2.0;
 Внатрешни: 1 PCIe x1; 1 PCIe x16; 2 M.2
 Димензии  155 x 303 x 337 мм
 Тежина  4,7kg
 Безбедност  Lock slot, Integrated accessories cable lock, Trusted Platform Module (TPM) 2.0
 Напојување  180W
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS 2.0
 Спецификација од производителот  Комплетна спецификација
 Гаранција  1 година, можност за продолжена гаранција 3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27390.00 ден./€ 446.45
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ59EA)

31990.00 ден./€ 521.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.