Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Gaming Pavilion - 15-cx0999nia (4TU07EA)

54490.00 ден.
€ 888.18

Сериски број: 4TU07EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-8750H (2.2 GHz base frequency, up to 4.1 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 9 MB cache, 6 cores)
 RAM Меморија  12GB DDR4 2666MHz SDRAM
 Графичка картица  Intel® UHD Graphics 630
 Видео меморија  NVIDIA® GeForce® GTX 1050 (4 GB GDDR5 dedicated)
 Хард диск  128GB M.2 SSD + 1TB SATA 5400rpm
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" diagonal FHD IPS anti-glare micro-edge WLED-backlit (1920 x 1080)
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уреди  802.11b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 combo
 Тастатура  Full-size island-style backlit keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови
 1 USB 3.1 Type-C™ Gen 1 (Data Transfer up to 5 Gb/s, Power Delivery, DisplayPort™ 1.2, HP Sleep and Charge); 2 USB 3.1 Gen 1 (1 HP Sleep and Charge); 1 HDMI 1.4; 1 RJ-45; 1 headphone/microphone combo
 Димензии  365 x 256 x 25 mm
 Тежина  2,4 kg
 Безбедност  Kensington Mini Security slot™
 Напојување  135W AC Adapter, 3-cell 52WH Li-ion polymer Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G7 (9HP59EA)

46290.00 ден./€ 754.52
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G7 (8MH13EA)

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

OMEN by HP - 17-an105na (3ZV...

95990.00 ден./€ 1564.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.