Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Pavilion 15-bc511nm (7SF19EA)

43490.00 ден.
€ 707.15

Сериски број: 7SF19EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i5-9300H (2.40GHz up to 4.10GHz Turbo, 8MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 2666 SDRAM (1 x 8GB)
 Графичка картица  NVIDIA® GeForce® GTX 1650 
 Видео меморија  4GB GDDR5 
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" diagonal FHD SVA anti-glare WLED-backlit (1920 x 1080)
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уреди  Realtek 802.11b/g/n/a/ac (2x2) and Bluetooth® 4.2 combo MU-MIMO supported; Miracast compatible
 Тастатура  Full-size island-style shadow black keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови
 2 USB 3.1 Gen 1 Type-A (Data Transfer Only); 1 USB 2.0 Type-A (Data Transfer Only); 1 RJ-45; 1 AC smart pin; 1 HDMI; 1 headphone/microphone combo 1 multi-format SD media card reader
 Димензии  382 x 252 x 24 mm
 Тежина  3,3 kg
 Безбедност
 Kensington Mini Security slot™
 Напојување  150W AC Adapter, 4-cell 63WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  Стандардно 1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 430 G6 (6HL44EA)

40490.00 ден./€ 658.37
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G7 (9HP59EA)

45490.00 ден./€ 739.67
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G7 (2D300EA)

34990.00 ден./€ 568.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.