Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
HP PageWide Color MFP 774dn

HP PageWide Color MFP 774dn

A3 Принтер, скенер, копир.

- XL кертриџи до 20.000 страни.
- Брзина на печатење: до 55 стр/мин
- Дуплекс

149990.00 ден./€ 2444.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Spectre x360 13-aw0022nn (9QE23EA)

HP Spectre x360 13-aw0022nn (9QE23EA)

Дата на пристигање 20.03.2021

- Intel® Core™ i7-1065G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

89990.00 ден./€ 1466.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP DesignJet T630 24-in Printer (5HB09A)

HP DesignJet T630 24-in Printer (5HB09A)

Инкџет принтер

Брзина на печатење: 30 сек/ A1 формат
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: 2400 x 1200

74990.00 ден./€ 1222.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP 15-en0001nia (27Z42EA)

OMEN by HP 15-en0001nia (27Z42EA)

- AMD Ryzen™ 7 4800H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® GTX 1660 Ti

70990.00 ден./€ 1157.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY - 17-cg0013nn (1U2V2EA)

HP ENVY - 17-cg0013nn (1U2V2EA)

- Intel® Core™ i5-1035G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- NVIDIA® GeForce® MX330

64990.00 ден./€ 1059.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Gaming Pavilion - 16-a0001nia (210M9EA)

HP Gaming Pavilion - 16-a0001nia (210M9EA)

- Intel® Core™ i7-10750H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- NVIDIA® GeForce® GTX 1650Ti

58990.00 ден./€ 961.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY x360 15-ee0006nn (1U6H8EA)

HP ENVY x360 15-ee0006nn (1U6H8EA)

- AMD Ryzen™ 7 4700U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

54990.00 ден./€ 896.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY x360 13-ay0015nn (1S7H9EA)

HP ENVY x360 13-ay0015nn (1S7H9EA)

Дата на пристигање 12.03.2021

- AMD Ryzen™ 5 - 4500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

53990.00 ден./€ 880.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY x360 15-ee0004nn (1U6H6EA)

HP ENVY x360 15-ee0004nn (1U6H6EA)

- AMD Ryzen™ 5 4600H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

47990.00 ден./€ 782.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.