Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP LaserJet MFP M236dw

HP LaserJet MFP M236dw

Ласерски мултифункциски уред

- Брзина на печатење: до 29 стр/мин
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: до 600 х 600 dpi
- Duplex, Wi-Fi, Ether

9790.00 ден./€ 159.58
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP LaserJet Enterprise MFP M635h

HP LaserJet Enterprise MFP M635h

Ласерски мултифункциски уред

- Брзина на печатење: до 61 стр/мин
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: до 1200х1200 dpi
- Duplex, Ethernet

139990.00 ден./€ 2281.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laser MFP 137fnw

HP Laser MFP 137fnw

Ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 20 стр
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: до 1200 х 1200 dpi
Факс, мрежна карта и Wi-Fi

10990.00 ден./€ 179.14
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP OfficeJet Pro 9013 All-in-One Printer

HP OfficeJet Pro 9013 All-in-One Printer

Најдобриот мултифункциски уред во својата класа.
Повеќе од 50% заштеда за разлика од ласерските уреди
Копир, двостран принтер, двостран скенер, факс, Wi-Fi

10590.00 ден./€ 172.62
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP PageWide Color MFP 774dn

HP PageWide Color MFP 774dn

A3 Принтер, скенер, копир.

- XL кертриџи до 20.000 страни.
- Брзина на печатење: до 55 стр/мин
- Дуплекс

149990.00 ден./€ 2444.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Color LaserJet Pro MFP M183fw

HP Color LaserJet Pro MFP M183fw

Колор ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 16 стр/мин
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: до 600 dpi
Ethernet, WiFi

17990.00 ден./€ 293.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw

HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw

Колор ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 27 стр
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: до 600 dpi
факс, мрежна карта, дуплекс, W

30990.00 ден./€ 505.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet MFP M236sdw

HP LaserJet MFP M236sdw

Ласерски мултифункциски уред

- Брзина на печатење: до 29 стр
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: до 600x600 dpi
- Duplex, Wi-Fi, Ethernet, A

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP DeskJet Ink Advantage Ultra 4828

HP DeskJet Ink Advantage Ultra 4828

Принтер, скенер, копир. Кертриџи со голем капацитет.

- Wi-Fi конекција
- црн кертриџ за 1.300 страни
- колор кертриџ за 750 страни

5690.00 ден./€ 92.75
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.