Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw

HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw

Колор ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 27 стр
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: до 600 dpi
факс, мрежна карта, дуплекс, W

34490.00 ден./€ 562.18
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP LaserJet MFP M236sdw

HP LaserJet MFP M236sdw

Ласерски мултифункциски уред

- Брзина на печатење: до 29 стр
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: до 600x600 dpi
- Duplex, Wi-Fi, Ethernet, A

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP DeskJet Ink Advantage Ultra 4828

HP DeskJet Ink Advantage Ultra 4828

Принтер, скенер, копир. Кертриџи со голем капацитет.

- Wi-Fi конекција
- црн кертриџ за 1.300 страни
- колор кертриџ за 750 страни

5490.00 ден./€ 89.49
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP LaserJet MFP M236d

HP LaserJet MFP M236d

Ласерски мултифункциски уред

- Брзина на печатење: до 29 стр/мин
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: до 600 х 600 dpi
- Duplex

9990.00 ден./€ 162.84
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Color LaserJet Pro MFP M479dw

HP Color LaserJet Pro MFP M479dw

Колор ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 27 стр
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: до 600 dpi
мрежна карта, дуплекс, Wi-Fi

28990.00 ден./€ 472.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP OfficeJet Pro 7740 Wide Format All-in-One

HP OfficeJet Pro 7740 Wide Format All-in-One

A3 инкџет мултифункциски уред
Брзина на печатење: до 34 стр/мин
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: до 4800 dpi
Конекција: Ethernet, Wireless

14990.00 ден./€ 244.34
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Color Laser MFP 179fnw

HP Color Laser MFP 179fnw

Колор ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 18 стр
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: до 600 dpi
ADF, мрежна карта, WiFi

17890.00 ден./€ 291.61
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Color Laser MFP 178nw

HP Color Laser MFP 178nw

Колор ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 18 стр
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: до 600 dpi
мрежна карта, Wi-Fi

15490.00 ден./€ 252.49
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.