Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

Нов
HP LaserJet Enterprise MFP M635fht

HP LaserJet Enterprise MFP M635fht

Ласерски мултифункциски уред

- Брзина на печатење: до 61 стр/мин
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: до 1200х1200 dpi
- Duplex, Ethernet, Ex

169990.00 ден./€ 2770.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP PageWide Color MFP 774dn

HP PageWide Color MFP 774dn

A3 Принтер, скенер, копир.

- XL кертриџи до 20.000 страни.
- Брзина на печатење: до 55 стр/мин
- Дуплекс

149990.00 ден./€ 2444.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP LaserJet Enterprise MFP M635h

HP LaserJet Enterprise MFP M635h

Ласерски мултифункциски уред

- Брзина на печатење: до 61 стр/мин
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: до 1200х1200 dpi
- Duplex, Ethernet

139990.00 ден./€ 2281.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP LaserJet Enterprise M528f

HP LaserJet Enterprise M528f

Ласерски мултифункциски уред

- Брзина на печатење: до 50 стр
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: до 1200х1200 dpi
- Duplex Print and Scan

79990.00 ден./€ 1303.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP LaserJet Enterprise M528dn

HP LaserJet Enterprise M528dn

Ласерски мултифункциски уред

- Брзина на печатење: до 50 стр
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: до 1200х1200 dpi
- Duplex Print and Scan

72990.00 ден./€ 1189.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw

HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw

Колор ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 27 стр
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: до 600 dpi
факс, мрежна карта, дуплекс, W

30990.00 ден./€ 505.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Color LaserJet Pro MFP M479dw

HP Color LaserJet Pro MFP M479dw

Колор ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 27 стр
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: до 600 dpi
мрежна карта, дуплекс, Wi-Fi

28990.00 ден./€ 472.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP LaserJet Pro MFP 4103fdw

HP LaserJet Pro MFP 4103fdw

Ласерски мултифункциски уред

- Брзина на печатење: до 40 стр
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: 1200x1200 dpi
- Wi-Fi, Duplex, Ethernet, Fa

24490.00 ден./€ 399.19
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Color LaserJet Pro MFP M283fdw

HP Color LaserJet Pro MFP M283fdw

Колор ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 21 стр
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: до 600 dpi
Duplex, WiFi, Ethernet

21990.00 ден./€ 358.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.