Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4
HP Pavilion 15-cs3000nia (9ME20EA)

HP Pavilion 15-cs3000nia (9ME20EA)

- Intel® Core™ i5-1035G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Plus Graphics

30990.00 ден./€ 505.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP - 17-an105na (3ZV50EA)

OMEN by HP - 17-an105na (3ZV50EA)

- Intel® Core™ i7-8750H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 256GB SSD + 1TB SATA
- Windows 10 Home 64-bit

95990.00 ден./€ 1564.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 440 G7 (9HR46EA)

HP ProBook 440 G7 (9HR46EA)

- Intel® Core™ i5-10210U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB M.2 SSD
- NVIDIA® GeForce® MX130
- Windows 10 Pro 64-bit

45490.00 ден./€ 741.48
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP 15-dc1049na (7NG40EA)

OMEN by HP 15-dc1049na (7NG40EA)

- Intel® Core™ i5-9300H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

62990.00 ден./€ 1026.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Spectre x360 15-df1033na (9PT44EA)

HP Spectre x360 15-df1033na (9PT44EA)

- Intel® Core™ i7-10510U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB SSD
- NVIDIA® GeForce® MX250

94990.00 ден./€ 1548.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Spectre x360 15-df1032na (9PT43EA)

HP Spectre x360 15-df1032na (9PT43EA)

- Intel® Core™ i7-10510U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- NVIDIA® GeForce® MX250

89990.00 ден./€ 1466.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Notebook 15s-fq1008nia (13G40EA)

HP Notebook 15s-fq1008nia (13G40EA)

- Intel® Core™ i5-1035G1
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

26990.00 ден./€ 439.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Pavilion 15 (210L9EA)

HP Pavilion 15 (210L9EA)

- Intel® Core™ i7-1065G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® Iris® Plus Graphics

43490.00 ден./€ 708.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Gaming Pavilion - 15-cx0999nia (4TU07EA)

HP Gaming Pavilion - 15-cx0999nia (4TU07EA)

- Intel® Core™ i7-8750H
- РАМ Меморија: 12GB
- Хард диск: 128GB SSD + 1TB SATA
- NVIDIA® GeForce® GTX 1050

55990.00 ден./€ 912.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.