Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Laptop 14s-dq5163nia (802S3EA)

HP Laptop 14s-dq5163nia (802S3EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ graphics

21990.00 ден./€ 358.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Envy x360 15-fh0005nn (91Y20EA)

HP Envy x360 15-fh0005nn (91Y20EA)

- AMD Ryzen™ 7 7730U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB
- Windows 11 Home 64-bit

68490.00 ден./€ 1116.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-fc0047nia (8C9Q4EA)

HP Laptop 15-fc0047nia (8C9Q4EA)

- AMD Ryzen™ 7 7730U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- AMD Radeon™ Graphics

37990.00 ден./€ 619.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

- Intel® Core™ i7-1255U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 455 G10 (854S1ES)

HP ProBook 455 G10 (854S1ES)

- AMD Ryzen 5 7530U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- AMD Radeon Graphics

34990.00 ден./€ 570.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Victus Gaming Laptop 15-fa1072nia (8C9D8EA)

Victus Gaming Laptop 15-fa1072nia (8C9D8EA)

- Intel® Core™ i5-13420H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- NVIDIA® GeForce RTX™ 2050

49990.00 ден./€ 814.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G10 (725G5EA)

HP 250 G10 (725G5EA)

- Intel® Core™ i5-1335U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

31990.00 ден./€ 521.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G10 (725G7EA)

HP 250 G10 (725G7EA)

- Intel® Core™ i5-1335U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

34990.00 ден./€ 570.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Victus Gaming Laptop 16-r0068nia (8D8Q1EA)

Victus Gaming Laptop 16-r0068nia (8D8Q1EA)

- Intel® Core™ i7-13700H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- NVIDIA® GeForce RTX™ 4060

76490.00 ден./€ 1246.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.