Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP ProBook 450 G10 (85B73EA)

HP ProBook 450 G10 (85B73EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB
- Intel® UHD Graphics

46990.00 ден./€ 765.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 435 G10 x360 (816F1EA)

HP ProBook 435 G10 x360 (816F1EA)

- AMD Ryzen™ 7 7730U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Windows 11 Professional

61990.00 ден./€ 1010.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G9 (6S6Y7EA)

HP ProBook 450 G9 (6S6Y7EA)

- Intel® Core™ i7-1260P
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

54990.00 ден./€ 896.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 455 G10 (8A5A4EA)

HP ProBook 455 G10 (8A5A4EA)

- AMD Ryzen 7 7730U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- AMD Radeon Graphics

39990.00 ден./€ 651.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G9 (6F1Z7EA)

HP 250 G9 (6F1Z7EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ graphics

22990.00 ден./€ 374.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Victus Gaming Laptop 16-r0078nia (8D8Q3EA)

Victus Gaming Laptop 16-r0078nia (8D8Q3EA)

- Intel® Core™ i5-13500H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- NVIDIA® GeForce RTX™ 4050

63990.00 ден./€ 1043.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Spectre x360 16-f2013nn (8D6T4EA)

HP Spectre x360 16-f2013nn (8D6T4EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB
- Windows 11 Home 64-bit

103990.00 ден./€ 1695.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP 15-en0011nia (40K87EA)

OMEN by HP 15-en0011nia (40K87EA)

- AMD Ryzen™ 5 4600H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® GTX 1650Ti
- Windows 10 Home

54990.00 ден./€ 896.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-fc0040nia (88X07EA)

HP Laptop 15-fc0040nia (88X07EA)

- AMD Ryzen™ 5 7520U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- AMD Radeon™ Graphics

28990.00 ден./€ 472.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.