Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP ProBook 450 G9 (6A1T9EA)

HP ProBook 450 G9 (6A1T9EA)

- Intel® Core™ i7-1255U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Windows 11 Professional

58990.00 ден./€ 961.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Envy x360 15-fh0006nn (91Y19EA)

HP Envy x360 15-fh0006nn (91Y19EA)

- AMD Ryzen™ 7 7730U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Windows 11 Home 64-bit

66990.00 ден./€ 1091.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Spectre x360 14-ef2019nn (8F013EA)

HP Spectre x360 14-ef2019nn (8F013EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB
- Windows 11 Home 64-bit

100990.00 ден./€ 1646.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G10 (85C52EA)

HP 250 G10 (85C52EA)

- Intel® Core™ i3-1315U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB
- Intel® UHD Graphics

26990.00 ден./€ 439.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 15-ew0036nia (88X31EA)

HP ENVY x360 15-ew0036nia (88X31EA)

- Intel® Core™ i7-1260P
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Windows 11 Home 64-bit

70990.00 ден./€ 1157.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Victus Gaming Laptop 16-r0066nia (931B0EA)

Victus Gaming Laptop 16-r0066nia (931B0EA)

- Intel® Core™ i5-13500H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB SSD
- NVIDIA® GeForce RTX™ 4060

77990.00 ден./€ 1271.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.