Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP ENVY 13-ba1065nn (4N947EA)

HP ENVY 13-ba1065nn (4N947EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

58490.00 ден./€ 953.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-dw3140nia (48M25EA)

HP Laptop 15-dw3140nia (48M25EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

29990.00 ден./€ 488.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15s-fq2006nia (3X9R0EA)

HP Laptop 15s-fq2006nia (3X9R0EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

33490.00 ден./€ 545.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Spectre x360 14-ea0030nn (3B1M4EA)

HP Spectre x360 14-ea0030nn (3B1M4EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

84990.00 ден./€ 1385.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-dw3136nia (48M21EA)

HP Laptop 15-dw3136nia (48M21EA)

- Intel® Core™ i3-1125G4
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics

24990.00 ден./€ 407.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Victus by HP 16-d0069nia (58Q70EA)

Victus by HP 16-d0069nia (58Q70EA)

- Intel® Core™ i5-11400H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® RTX 3050 Ti

65990.00 ден./€ 1075.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP EliteBook 850 G8 (2Y2Q5EA)

HP EliteBook 850 G8 (2Y2Q5EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

76490.00 ден./€ 1246.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Pavilion 15-eh1000nia (48M30EA)

HP Pavilion 15-eh1000nia (48M30EA)

- AMD Ryzen™ 5 5500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

27990.00 ден./€ 456.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15s-eq2004nia (48M38EA)

HP Laptop 15s-eq2004nia (48M38EA)

- AMD Ryzen™ 5 5500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

26990.00 ден./€ 439.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.