Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP 25x Display

HP 25x Display

- Монитор 24,5" - 144Hz
- Резолуција 1920 x 1200
- Пиксел: 0.283 mm

13490.00 ден./€ 219.89
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP EliteDisplay E202

HP EliteDisplay E202

- HP монитор 20"
- IPS LCD
- 1600 x 900

7490.00 ден./€ 122.09
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
OMEN X 25f 240Hz Gaming Display (4WH47AA)

OMEN X 25f 240Hz Gaming Display (4WH47AA)

- Монитор 24,5" 240Hz
- Резолуција 1920 x 1080
- Adaptive Sync

16990.00 ден./€ 276.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP V22 FHD Monitor (9SV80AA)

HP V22 FHD Monitor (9SV80AA)

- 21.5" TN
- Резолуција 1920 x 1080

6990.00 ден./€ 113.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP 27 Quad-HD

OMEN by HP 27 Quad-HD

- Монитор 27" 165Hz
- Резолуција 2560 x 1440
- Пиксел: 0.233 mm

34490.00 ден./€ 562.18
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 27xq Display

HP 27xq Display

- Монитор 27" 144Hz
- Резолуција 2560 x 1440
- Пиксел: 0.233 mm

18990.00 ден./€ 309.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP X24c Gaming Monitor (9FM22AA)

HP X24c Gaming Monitor (9FM22AA)

- 24" заоблен монитор
- 144Hz
- 1920 х 1080

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.