Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP Wireless Mouse X200

HP Wireless Mouse X200

HP Mouse - оптички маус со 3 копчиња

799.00 ден./€ 13.02
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Office Home & Business 2019

Office Home & Business 2019

Office Home and Business 2019
- Outlook
- Word
- Excel
- PowerPoint

14690.00 ден./€ 239.45
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Microsoft Windows 10 Professional 64-bit

Microsoft Windows 10 Professional 64-bit

Microsoft Windows 10 Pro 64-bit

7890.00 ден./€ 128.61
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Microsoft Windows 10 Home 64-bit

Microsoft Windows 10 Home 64-bit

Microsoft Windows 10 Home 64 bit

6190.00 ден./€ 100.9
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 15.6-in Backpack Outor Sport

HP 15.6-in Backpack Outor Sport

HP Ранец за лаптоп до 15.6"

1799.00 ден./€ 29.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 15.6-in Commuter Backpack Blue

HP 15.6-in Commuter Backpack Blue

HP Ранец за лаптоп до 15.6"

1499.00 ден./€ 24.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 15.6

HP 15.6" Active Blue/Yellow Backpack

HP ранец за лаптоп до 15.6"

1299.00 ден./€ 21.17
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
WD Blue™ SN550 NVMe™ SSD

WD Blue™ SN550 NVMe™ SSD

Western Digital SN550 Blue

- 1TB
- NVMe PCIe

8490.00 ден./€ 138.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP USB-C Dock G5

HP USB-C Dock G5

USB-C Dock

- USB 3.0, DisplayPort™, RJ45, HDMI

8990.00 ден./€ 146.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4 5

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.