Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Office Home & Business 2019

Office Home & Business 2019

Office Home and Business 2019
- Outlook
- Word
- Excel
- PowerPoint

14690.00 ден./€ 239.45
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet 550-sheet Feeder Tray

HP LaserJet 550-sheet Feeder Tray

HP дополнителна фиока за 550 листа

9790.00 ден./€ 159.58
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SAMSUNG 980 NVMe SSD 1TB

SAMSUNG 980 NVMe SSD 1TB

SSD диск PCIe® 3.0 NVMe® SSD 1TB

- M.2 2280 Form Factor
- 3,100/2,600MB/s read/write speed

9490.00 ден./€ 154.69
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP USB-C Dock G5

HP USB-C Dock G5

USB-C Dock

- USB 3.0, DisplayPort™, RJ45, HDMI

8990.00 ден./€ 146.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Microsoft Windows 11 Professional 64-bit

Microsoft Windows 11 Professional 64-bit

Microsoft Windows 11 Professional 64 bit

8990.00 ден./€ 146.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
WD Blue™ SN550 NVMe™ SSD

WD Blue™ SN550 NVMe™ SSD

Western Digital SN550 Blue

- 1TB
- NVMe PCIe

8490.00 ден./€ 138.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Microsoft Windows 10 Professional 64-bit

Microsoft Windows 10 Professional 64-bit

Microsoft Windows 10 Pro 64-bit

7890.00 ден./€ 128.61
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Microsoft Windows 11 Home 64-bit

Microsoft Windows 11 Home 64-bit

Microsoft Windows 11 Home 64 bit

7390.00 ден./€ 120.46
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SAMSUNG 980 NVMe SSD 500GB

SAMSUNG 980 NVMe SSD 500GB

SSD диск PCIe® 3.0 NVMe® SSD 500GB

- M.2 2280 Form Factor
- 3,100/2,600MB/s read/write speed

6490.00 ден./€ 105.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4 5

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.