Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP LaserJet Pro 400 color M475dn - USED

HP LaserJet Pro 400 color M475dn - USED

Ласерски колор принтер (користен)

- Брзина на печатење: 20 стр/мин
- Технологија: Ласерски (колор)
- Резолуција: 600 х 600 dpi
- Дуплекс, Мрежна кар

13990.00 ден./€ 228.04
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.