Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP 17A Compatible Laser Toner Cartridge

HP 17A Compatible Laser Toner Cartridge

Компатибилен тонер 17А

- Боја: Црна
- Капацитет: ~1.600

699.00 ден./€ 11.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY x360 15-ee0006nn (1U6H8EA)

HP ENVY x360 15-ee0006nn (1U6H8EA)

- AMD Ryzen™ 7 4700U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

54990.00 ден./€ 896.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY - 17-cg0013nn (1U2V2EA)

HP ENVY - 17-cg0013nn (1U2V2EA)

- Intel® Core™ i5-1035G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- NVIDIA® GeForce® MX330

64990.00 ден./€ 1059.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Spectre x360 13-aw0022nn (9QE23EA)

HP Spectre x360 13-aw0022nn (9QE23EA)

Дата на пристигање 20.03.2021

- Intel® Core™ i7-1065G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

89990.00 ден./€ 1466.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Original Keyboard - Pavilion dv7

HP Original Keyboard - Pavilion dv7

HP Оригинална тастатура за:

HP Pavilion dv7-1000

2999.00 ден./€ 48.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Original Keyboard - Pavilion dv6

HP Original Keyboard - Pavilion dv6

HP Оригинална тастатура за:

HP Pavilion dv6-1000

2999.00 ден./€ 48.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Original Keyboard - Compaq 6820s

HP Original Keyboard - Compaq 6820s

HP Оригинална тастатура за:

HP Compaq 6820s

2899.00 ден./€ 47.25
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Original Keyboard - Compaq 6720s

HP Original Keyboard - Compaq 6720s

HP Оригинална тастатура за:

HP Compaq 6520s
HP Compaq 6720s
HP Compaq 550

2799.00 ден./€ 45.62
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Original Keyboard - Compaq 6710s

HP Original Keyboard - Compaq 6710s

HP Оригинална тастатура за:

HP Compaq 6710b/s
HP Compaq 6715b/s

2699.00 ден./€ 43.99
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.