Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


Victus by HP 16-d0068nia (58Q69EA)

74990.00 ден.
€ 1222.33

Сериски број: 58Q69EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-11800H (4.6GHz with Turbo Boost, 24MB L3 cache, 8 cores)
 RAM Меморија  16GB DDR4 3200MHz SDRAM (2x8GB)
 Графичка картица  NVIDIA® GeForce RTX 3050 Ti 
 Видео меморија  4GB GDDR6
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ TLC M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  16.1" FHD (1920 x 1080), 144 Hz, IPS, micro-edge, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
 Аудио  Audio by B&O; Dual speakers; HP Audio Boost
 Мрежна карта / Безжични уреди  Integrated 10/100/1000 GbE LAN ; Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2x2) and Bluetooth® 5 combo (Supporting Gigabit data rate)
 Тастатура  Full-size, backlit keyboard with numeric keypad, HP Imagepad with multi-touch gesture support
 Надворешни портови  1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate (DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 2.1; 1 RJ-45; 1 AC smart pin; 1 headphone/microphone combo; 1 multi-format SD media card reader
 Димензии  370 x 260 x 23 mm
 Тежина  2,46 kg
 Безбедност  Kensington Security Slot™
 Напојување  200W AC Adapter, 4-cell 70WHr Li-ion polymer
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Mica silver cover and base
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 850 G8 (358S2EA...

94990.00 ден./€ 1548.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G8 (27J87EA)

39990.00 ден./€ 651.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.