Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP LaserJet Pro MFP 4103dw

Download Pdf
21490.00 ден.
€ 350.29

Сериски број: 2Z627A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА НЕ

 

 Спецификација
 Брзина на печатење  макс. до 40/А4 стр/мин 
 Технологија на печатење  Ласерски (ц/б)
 Број на бои  1 (black) - тонер за 3.050 страни, опционално 9.700 страни
 Макс. резолуција на печатење  до 1200 х 1200 dpi
 Предвиден број на стр. месечно  од 750 до 4000 страни, макс. 80.000
 Меморија   512MB
 Екран  2.7" (6.86 cm) intuitive color touchscreen (CGD)
 Процесор  1200MHz
 Потрошен материјал  HP W1510X Original; HP1510X Compatible
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање  до 40 стр/мин
 Зголемување.намалување на копија  25% - 400%
 Резолуција на копирање  600 х 600 dpi
 Тип на скенер  Flatbat ADF до 50 стр. , Duplex ADF scanning
 Оптичка резолуција на скенирање  до 1200 х 1200 dpi
 Максимална големина на скен  297mm x 216 mm (356mm x 216mm ADF)
Информација за хартија
 Фиоки за хартија  1 х 250 листа, 1 х 100 листа
 Излезна фиока за хартија  до 150 листа
 Поддржани формати  A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс)  автоматски
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци  1 Hi-Speed USB 2.0; 1 rear host USB; 1 Front USB port; Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T network; 802.3az(EEE); 802.11b/g/n/2.4/5 GHZ Wi-Fi radio
 Мобилити печатење  HP Smart App; Apple AirPrint™; Mopria™ Certified; Wi-Fi® Direct Printing
 Оперативни системи  Windows 11; Windows 10; Windows Client OS; Android; iOS; Mobile OS; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; Chrome OS
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија  60- 175 gr/m2
 Димензии на производот  420 x 390 x 323 mm
 Тежина на производот 12,6 kg
 Содржина на пакувањето:  Принтер, 1х црн тонер стартен (3.050 страни) , струен кабел, флаер за инсталација, USB кабел
 Гаранција  12 месеци
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

169990.00 ден./€ 2770.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise M528f

79990.00 ден./€ 1303.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

139990.00 ден./€ 2281.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.