Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


Support Pack 1

1199.00 ден.
€ 19.54

Сериски број: SupportPack_1

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Разно

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

- Online поддршка 1 час
- Решавање на софтверски проблем на принтер или инсталација на драјвер ONLINE (AnyDesk).

Цената не вклучува посета на клиент.
- Услугата се извршува во претходен договор со нашиот сервис, 1-3 работни дена по уплата на истата.

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Color LaserJet Pro MFP M2...

12990.00 ден./€ 211.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Екран за лаптоп 15.6"...

4990.00 ден./€ 81.34
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.