Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP 290 G4 Microtower PC (23H44EA)

Download Pdf
37990.00 ден.
€ 619.23

Сериски број: 23H44EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
 Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-10700U (2.90GHz, up to 4.80GHz with Intel® Turbo Boost, 16MB L3 cache, 8 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 SDRAM 2933MHz (1x8GB)
 Графичка картица  Intel HD Graphics 630
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  HP 9.5 mm Slim DVD-Writer
 Монитор  /
 Мрежна карта  LAN Integrated 10/100/1000M GbE
 Безжични уреди  Realtek RTL8821CE 802.11a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 combo
 Тастатура  HP USB Wired Keyboard; HP USB Wired Optical Mouse
 Надворешни / Внатрешни портови  Напред1headphone/microphone4x SuperSpeed USB 5Gbps2x SuperSpeed USB 10Gbps 
 Назад1x audio-in; 1x audio-out; 1x VGA; 1x HDMI; 1x power connector; 1x RJ-45; 2x USB 2.0;
 Внатрешни1 PCIe x1; 1 PCIe x16; 2 M.2
 Димензии  155 x 303 x 337 мм
 Тежина  4,7kg
 Безбедност  Lock slot, Integrated accessories cable lock, Trusted Platform Module (TPM) 2.0
 Напојување  180W
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS 2.0
 Спецификација од производителот  Комплетна спецификација
 Гаранција  1 година, можност за продолжена гаранција 3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pro Tower 290 G9 (6B2X9EA...

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 27-cb0021na (6...

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (123...

28990.00 ден./€ 472.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.