Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP E24d G4 USB-C Docking Monitor (6PA50A4)

17990.00 ден.
€ 293.24

Сериски број: 6PA50A4_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
 Спецификација
 Дијагонала/резолуција  60.45 см; 23.8 инчи / 1920 : 1080
 Дисплеј влез  1 DisplayPort™ 1.2 in (with HDCP support); 1 HDMI 1.4 (with HDCP support); 1 USB Type-C™ (DisplayPort™ 1.4, power delivery up to 100 W)
 Порт  1 RJ-45; 1 DisplayPort™ 1.2-out; 1 USB Type-C™ (downstream); 4 USB 3.1 (downstream, fast charging 7.5 W); 4 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
 Тежина  7 кг
 Фабричка спецификација повеќе
Гаранција
 Гаранција  3 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 524sf Series 5 Monitor (...

8490.00 ден./€ 138.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 27-cr0008nh (9...

57990.00 ден./€ 945.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pro Tower 290 G9 (8T2M4ES...

22990.00 ден./€ 374.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.