Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP 250 G9 (6F1Z7EA)

21990.00 ден.
€ 358.44

Сериски број: 6F1Z7EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i3-1215U (4.4GHz Intel® Turbo Boost, 10MB L3cache, 6 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 3200MHz (1x8GB, 2xSODIMM) 
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" FHD (1920 x 1080), SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Combined module RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) and Bluetooth® 5
 Тастатура  Full-size keyboard with numeric pad
 Надворешни портови  2 USB Type-A SuperSpeed ​​ports (data transfer speed 5 Gbit/s); 1 SuperSpeed ​​USB Type-C® port (data transfer speed 5 Gbit/s); 1 RJ-45 port; 1 combined headphone and microphone jack; 1 HDMI 1.4b port; 1 AC power outlet
 Димензии  358 x 242 x 19 mm
 Тежина  1,74 kg
 Безбедност  TPM 2.0; Nano security cable slot
 Напојување  HP 45W Smart AC Adapter, 3-cell 41WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Dark Ash Silver
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 640 G10 (9B9P6E...

55990.00 ден./€ 912.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r007...

63990.00 ден./€ 1043.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r006...

76490.00 ден./€ 1246.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.