Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Pro Tower 290 G9 (8T2M4ES)

Download Pdf
22990.00 ден.
€ 374.74

Сериски број: 8T2M4ES_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i3-13100 (up to 4.50GHz Intel Turbo Boost, 12MB L3cache, 4 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 RAM 3200MHz (1x8GB)
 Графичка картица  Intel® UHD Graphics 770
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  /
 Мрежна карта  LAN Integrated 10/100/1000M GbE
 Безжични уреди  /
 Тастатура  HP USB Wired Keyboard; HP USB Wired Optical Mouse
 Надворешни / Внатрешни портови  Напред1x headphone/microphone; 4x SuperSpeed USB 5Gbps;
 Назад1x line output; 1x line input; 1x VGA; 1x HDMI; 1x power connector; 1x RJ-45; 4x USB 2.0;
 Внатрешни: 2 x M.2; 1 x PCIe 3 x1; 1 x PCIe 4 x16
 Димензии  155 x 303 x 337 мм
 Тежина  4,7kg
 Безбедност  Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock
 Напојување  180W
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS 2.0
 Спецификација од производителот  Комплетна спецификација
 Гаранција  1 година
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 27-cr0008nh (9...

57990.00 ден./€ 945.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP X27c Gaming Monitor (32G1...

11490.00 ден./€ 187.29
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.