Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP 250 G8 (27J88EA)

32490.00 ден.
€ 529.58

Сериски број: 27J88EA

Количина: пар.

Бренд:

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i3-1005G1 (1.2GHz, up to 3.4GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 4MB L3 cache, 2 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 2666MHz (1x8GB)
 Графичка картица  Intel® UHD Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" FHD (1920 x 1080), narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  Realtek RTL8111HSH-CG 10/100/1000 GbE NIC
 Безжични уреди  Intel Wi-Fi 6 AX200
 Тастатура  Full-size, textured keyboard with numeric keypad; Touchpad with multi-touch gesture support
 Надворешни портови
 2 Super Speed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 1 RJ-45; 1 headphone/microphone combo; 1 HDMI 1.4b; 1 AC power
 Димензии  358 x 242 x 20 mm
 Тежина  1,74 kg
 Безбедност  TPM 2.0
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell, 41WH Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Professional 64-bit
 Боја
 Dark ash silver
 Гаранција  1 година
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 840 G9 (7X9C7AA...

64990.00 ден./€ 1059.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G9 (6S6Y9EA)

49990.00 ден./€ 814.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G9 (6S7B4EA)

26990.00 ден./€ 439.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.