Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP 250 G8 (2W8Z4EA)

21990.00 ден.
€ 358.44

Сериски број: 2W8Z4EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core ™ i3-1115G4 (with Intel® Turbo  4.1 GHz, 6 MB L3 cache, 2 cores)
 RAM Меморија  4GB DDR4 2666MHz (1x4GB)
 Графичка картица  Intel® UHD graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" HD (1366 x 768), narrow bezel, anti-glare, 220 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  Realtek RTL8111HSH-CG 10/100/1000 GbE NIC
 Безжични уреди  Realtek 802.11a/b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 combo
 Тастатура  Full-size keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови  1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 1.4b; 1 RJ-45; 1 AC smart power; 1 headphone/microphone combo
 Димензии  358 x 242 x 19 mm 
 Тежина  1,75 kg
 Безбедност  Trusted Platform Module 2.0 Support (Firmware TPM)
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 41WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Dark ash silver
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 840 G9 (7X9C7AA...

64990.00 ден./€ 1059.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G9 (6S6Y9EA)

49990.00 ден./€ 814.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G9 (6S7B4EA)

26990.00 ден./€ 439.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.