Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP M24fw FHD Monitor (2D9K1AA)

9290.00 ден.
€ 151.43

Сериски број: 2D9K1AA_I

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Дијагонала  23.8" - 60,45см
 Резолуција  FHD 1920 х 1080; Anti-glare; IPS
 Контраст  1000:1 static
 Агол на видливост  178° 
 Влезен сигнал  1 HDMI 1.4; 1 VGA
 Димензии  536 x 34 x 315 mm
 Тежина  2.5 kg
 Боја на производот  Бела
 Напојување  Internal 20W max
Гаранција
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pro Tower 290 G9 (5W880ES...

24490.00 ден./€ 399.19
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP X27c Gaming Monitor (32G1...

11490.00 ден./€ 187.29
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP E24d G4 USB-C Docking Mon...

17990.00 ден./€ 293.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.