Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP EliteBook 865 G10 (818H8EA)

70990.00 ден.
€ 1157.13

Сериски број: 818H8EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  AMD Ryzen™ 7 PRO 7840U (up to 5.1GHz max boost, 16MB L3 cache, 8 cores)
 RAM Меморија  16GB DDR5 5600MHz (1x16GB, 2xSODIMM) 
 Графичка картица  AMD Radeon™ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  16" WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) and Bluetooth® 5.3 wireless card
 Тастатура  HP Premium Keyboard – spill-resistant, backlit keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови  2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging); 1 HDMI 2.0; 1 stereo headphone/microphone combo jack; 1 Card reader
 Димензии  358 x 251 x 19 mm
 Тежина  1,73 kg
 Безбедност  HP BIOSphere Gen6; TPM 2.0 embedded security chip
 Напојување  HP 65W USB Type-C™ adapter, Long Life 3-cell 51WHr Li-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 11 Professional
 Боја  Silver
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r006...

77990.00 ден./€ 1271.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r007...

63990.00 ден./€ 1043.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.