Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


Victus Gaming Laptop 16-r0060nia (931A9EA)

83990.00 ден.
€ 1369.03

Сериски број: 931A9EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-13700H (5.0GHz with Turbo Boost, 24MB L3 cache, 14 cores)
 RAM Меморија  16GB DDR5 5200MHz SDRAM (2xSODDIM)
 Графичка картица  NVIDIA® GeForce RTX 4060
 Видео меморија  8GB
 Хард диск  1TB PCIe® NVMe™ 4x4 M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  16.1" QHD (2560 x 1440), 240 Hz, IPS, narrow border, anti-glare, 300 nits
 Аудио  Audio by B&O; Dual speakers; HP Audio Boost
 Мрежна карта / Безжични уреди  Built 10/100/1000 GbE LAN; MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 (2x2) and Bluetooth® 5.3 
 Тастатура  Vivid blue backlit full size keyboard with dial pad, HP Imagepad with multi-touch gesture support
 Надворешни портови  1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate (USB Power Connector, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 2.1; 1 RJ-45; 1 AC smart pin; 1 headphone/microphone combo; 1 multi-format SD media card reader
 Димензии  369 x 259 x 23 mm
 Тежина  2,33 kg
 Безбедност  Support for Trusted Platform Module
 Напојување  230W AC Adapter, 4-cell 83WHr Li-ion polymer
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Shiny blue chrome logo
 Гаранција  1 година
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r006...

77990.00 ден./€ 1271.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r007...

63990.00 ден./€ 1043.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.