Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Laptop 15s-fq5002nm (797B1EA)

23990.00 ден.
€ 391.04

Сериски број: 797B1EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core ™ i3-1215U (with Intel® Turbo 4.40GHz, 10MB L3 cache, 6 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 3200MHz (1x8GB)
 Графичка картица  Intel® UHD graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" FHD (1920 x 1080), micro-edge, anti-glare, 220 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo
 Тастатура  Full-size keyboard, pale black, with numeric keypad; HP True Vision 720p HD camera with shutter and integrated digital dual array microphones
 Надворешни портови  1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 1.4b; 1 AC smart power; 1 headphone/microphone combo
 Димензии  358 x 242 x 19 mm 
 Тежина  1,75 kg
 Безбедност  Trusted Platform Module Support (Firmware TPM)
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 41WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Gray Blackboard
 Гаранција  1 година
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r006...

77990.00 ден./€ 1271.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r007...

63990.00 ден./€ 1043.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.