Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Spectre x360 14-ef2020nn (8D6Q7EA)

90990.00 ден.
€ 1483.13

Сериски број: 8D6Q7EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-1355U (upto 5.0GHz Intel® Turbo Boost, 12MB L3cache, 10 cores)
 RAM Меморија  16GB LPDDR4x 4266MHz (ONBOARD) 
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  13.5" WUXGA+ (1920 x 1280), multitouch-enabled, IPS, edge-to-edge glass, very thin bezels, anti-reflection Corning® Gorilla® Glass NBT™, Low Blue Light, 400 nits, low power, 100% sRGB
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) and Bluetooth® 5.3 wireless card (supporting gigabit data rate)
 Тастатура  Full-size, backlit, nightfall black keyboard
 Надворешни портови  1 USB Type-A 10Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); 2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 1 headphone/microphone combo
 Димензии  298 x 220 x 16 mm
 Тежина  1,36 kg
 Безбедност  All-in-One keyboard; Trusted Platform Module (TPM) support 
 Напојување  HP 65W USB Type-C™ adapter, 4-cell 66WHr Lithium-Ion Polymer Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 11 Home 64-bit
 Боја  Twilight black aluminum, pale brass accents
 Гаранција  1 година
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r006...

77990.00 ден./€ 1271.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r007...

63990.00 ден./€ 1043.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.