Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP 250 G10 (853R0ES)

26990.00 ден.
€ 439.93

Сериски број: 853R0ES_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel® Core ™ i3-1315U (with Intel® Turbo  4.5GHz, 10MB L3 cache, 6 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 3200MHz (1x8GB; 2xSODIMM)
 Графичка картица  Intel® UHD graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE (2x2) and Bluetooth® 5.3 wireless card 
 Тастатура  Spill-resistant, full-size keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови  1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 1.4b; 1 RJ-45; 1 AC smart power; 1 headphone/microphone combo
 Димензии  360 x 236 x 18 mm 
 Тежина  1,52 kg
 Безбедност  Trusted Platform Module 2.0 Support (Firmware TPM)
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 41WHr Li-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Dark silver
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r006...

77990.00 ден./€ 1271.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r007...

63990.00 ден./€ 1043.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.