Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Laptop 15-dw1040nm (244S5EA)

16990.00 ден.
€ 276.94

Сериски број: 244S5EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Celeron® N4020 (1.1 GHz base frequency, up to 2.8 GHz burst frequency, 4 MB L2 cache, 2 cores)
 RAM Меморија  4GB DDR4 2400MHz (1x4GB)
 Графичка картица  Intel® UHD Graphics 600
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB SATA 3 TLC M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" HD (1366 x 768), micro-edge, anti-glare, 220 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уреди  Realtek RTL8821CE 802.11b/g/n/ac (1x1) and Bluetooth® 4.2 Combo
 Тастатура  Full-size, natural silver keyboard with numeric keypad; HP True Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones
 Надворешни портови  1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 1.4b; 1 RJ-45; 1 headphone/microphone combo; 1 multi-format SD media card reader
 Димензии  358 x 242 x 20 mm 
 Тежина  1,78 kg
 Боја  Natural silver
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell 41WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  Стандардно 1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ENVY x360 15-ee0004nn (1U...

47990.00 ден./€ 782.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ENVY x360 13-ay0029nia (2...

52990.00 ден./€ 863.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Gaming Pavilion - 16-a000...

58990.00 ден./€ 961.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.