Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Pavilion 15-eh3000nia (807G1EA)

37990.00 ден.
€ 619.23

Сериски број: 807G1EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  AMD Ryzen™ 7 7730U (up to 4.5 GHz max boost clock, 16 MB L3 cache, 8 cores)
 RAM Меморија  16GB DDR4 3200MHz (2x8GB) 
 Графичка картица  AMD Radeon™ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" FHD (1920 x 1080), IPS, micro-edge, BrightView, 250 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Realtek Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth® 5.2 wireless card (supporting gigabit data rate)
 Тастатура  Full-size, natural silver keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови  1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 2.1; 1 AC smart pin 1; headphone/microphone combo
 Димензии  360 x 234 x 18 mm
 Тежина  1,75 kg
 Безбедност  Trusted Platform Module (Firmware TPM) support
 Напојување  HP 45W AC Adapter, 3-cell 41WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Metalic silver
 Гаранција  3 години
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r006...

77990.00 ден./€ 1271.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

Victus Gaming Laptop 16-r007...

63990.00 ден./€ 1043.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.