Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP LaserJet Pro MFP M141w Printer

Download Pdf
6390.00 ден.
€ 104.16

Сериски број: 7MD74A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Мултифункциски уреди

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Принтер Скенер Копир Факс
ДА ДА ДА НЕ

 

Спецификација
 Брзина на печатење  20/А4 стр/мин 
 Технологија на печатење  Ласерски (ц/б)
 Број на бои  1 (black) - 975 страни 
 Макс. резолуција на печатење  до 600 х 600 dpi
 Предвиден број на стр. месечно  100 до 1.000 - макс. 8.000 страни месечно
 Меморија  64MB
 Процесор  500MHz
 Оперативни системи  Windows 11; Windows 10; Windows 7; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; Linux
 Потрошен материјал  HP Original 150AHP Compatible 150A
 Скенирање и копирање
 Брзина на копирање  до 20 стр/мин ц/б
 Зголемување.намалување на копија  25% - 400%
 Резолуција на копирање/скенирање  600 х 400 dpi  / up to 1200 dpi
 Тип на скенер  Flatbat
 Оптичка резолуција на скенирање  1200 dpi ...24 bit
 Максимална големина на скен  297 mm x 216 mm
Информација за хартија
 Фиоки за хартија  1 х 150 листа
 Излезна фиока за хартија  1 х 100 листа
 Поддржани формати  A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс)  не
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци  1 x Hi-Speed USB 2.0 port; 802.11b/g/n (2.4 GHz) Wi-Fi radio + BLE
 Опционални приклучоци  /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија  65 - 120 gr/m2
 Димензии на производот  360 x 427 x 347 мм
 Тежина на производот  5,40kg
 Содржина на пакувањето:  Принтер, 1х црн тонер стартен 500 страни, струен кабел, флаер за инсталација, УСБ кабел

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise MFP M...

169990.00 ден./€ 2770.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise Flow ...

259990.00 ден./€ 4237.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Enterprise M528f

79990.00 ден./€ 1303.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.