Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP 30A Compatible Laser Toner Cartridge

HP 30A Compatible Laser Toner Cartridge

Компатибилен тонер 30А

- Боја: Црна
- Капацитет: ~1.600

699.00 ден./€ 11.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Z3700 Wireless Mouse Blue

HP Z3700 Wireless Mouse Blue

HP Mouse - безжичен оптички маус

999.00 ден./€ 16.28
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Wireless Mouse 150

HP Wireless Mouse 150

HP Mouse - безжичен оптички маус

699.00 ден./€ 11.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP P24v G5 FHD Monitor (64W18AA)

HP P24v G5 FHD Monitor (64W18AA)

- Монитор 24" IPS
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.275 mm

7490.00 ден./€ 122.09
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 30A Black Original LaserJet Toner Cartridge

HP 30A Black Original LaserJet Toner Cartridge

Црн тонер 30A за 1.600 страни

4690.00 ден./€ 76.45
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 26X Black Original LaserJet Toner Cartridge

HP 26X Black Original LaserJet Toner Cartridge

Црн тонер 26X за 9.000 страни

10990.00 ден./€ 179.14
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet Pro MFP M141w Printer

HP LaserJet Pro MFP M141w Printer

Ласерски мултифункциски уред

- Брзина на печатење: 20/минута
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: до 600x600 dpi
- Wi-Fi

6390.00 ден./€ 104.16
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet M111w Printer

HP LaserJet M111w Printer

Ласерски принтер

- Брзина на печатење: 20 стр/мин
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: 600 х 600 dpi
- Wi-Fi

4790.00 ден./€ 78.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 44A Black Original LaserJet Toner Cartridge

HP 44A Black Original LaserJet Toner Cartridge

Црн тонер 44А за 1.000 страни

3290.00 ден./€ 53.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.