Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

Нов
HP DesignJet T1700 44-in Printer (W6B55A)

HP DesignJet T1700 44-in Printer (W6B55A)

Инкџет принтер

Брзина на печатење: 26 сек/A1 формат
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: 2400 x 1200

214990.00 ден./€ 3504.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP PageWide Color MFP 774dn

HP PageWide Color MFP 774dn

A3 Принтер, скенер, копир.

- XL кертриџи до 20.000 страни.
- Брзина на печатење: до 55 стр/мин
- Дуплекс

149990.00 ден./€ 2444.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Spectre x360 16-f2013nn (8D6T4EA)

HP Spectre x360 16-f2013nn (8D6T4EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB
- Windows 11 Home 64-bit

105990.00 ден./€ 1727.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Spectre x360 14-ef2019nn (8F013EA)

HP Spectre x360 14-ef2019nn (8F013EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB
- Windows 11 Home 64-bit

103990.00 ден./€ 1695.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Spectre x360 14-ef2008nn (801X6EA)

HP Spectre x360 14-ef2008nn (801X6EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB
- Windows 11 Home 64-bit

93990.00 ден./€ 1532.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Spectre x360 14-ef2020nn (8D6Q7EA)

HP Spectre x360 14-ef2020nn (8D6Q7EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Windows 11 Home 64-bit

91990.00 ден./€ 1499.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Victus by HP (931A9EA)

Victus by HP (931A9EA)

- Intel® Core™ i7-13700H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB SSD
- NVIDIA® GeForce RTX™ 4060

89990.00 ден./€ 1466.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP DesignJet T630 36-in Printer (5HB11A)

HP DesignJet T630 36-in Printer (5HB11A)

Инкџет принтер

Брзина на печатење: 30 сек/ A1 формат
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: 2400 x 1200

83990.00 ден./€ 1369.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Victus by HP (931B0EA)

Victus by HP (931B0EA)

- Intel® Core™ i5-13500H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB SSD
- NVIDIA® GeForce RTX™ 4060

81990.00 ден./€ 1336.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.