Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

Нов
HP EliteBook 850 G8 (358S2EA)

HP EliteBook 850 G8 (358S2EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 32GB
- Хард диск: 1TB NVMe SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

94990.00 ден./€ 1548.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Spectre x360 14-ea0030nn (3B1M4EA)

HP Spectre x360 14-ea0030nn (3B1M4EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

89990.00 ден./€ 1466.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP EliteBook 850 G8 (2Y2Q5EA)

HP EliteBook 850 G8 (2Y2Q5EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

76490.00 ден./€ 1246.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Victus by HP 16-d0068nia (58Q69EA)

Victus by HP 16-d0068nia (58Q69EA)

- Intel® Core™ i7-11800H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® RTX 3050 Ti

74990.00 ден./€ 1222.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 15-ed1005nn (3B1Q0EA)

HP ENVY x360 15-ed1005nn (3B1Q0EA)

- Intel® Core™ i7-1135G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

67990.00 ден./€ 1108.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Victus by HP 16-d0069nia (58Q70EA)

Victus by HP 16-d0069nia (58Q70EA)

- Intel® Core™ i5-11400H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® RTX 3050 Ti

66990.00 ден./€ 1091.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G8 (2W1H0EA)

HP ProBook 450 G8 (2W1H0EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

63490.00 ден./€ 1034.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY 13-ba1065nn (4N947EA)

HP ENVY 13-ba1065nn (4N947EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

61990.00 ден./€ 1010.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 15-ed1047nn (350K6EA)

HP ENVY x360 15-ed1047nn (350K6EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 12GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

61490.00 ден./€ 1002.28
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.