Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
HP Pavilion Gaming 15-ec2000nia (48M28EA)

HP Pavilion Gaming 15-ec2000nia (48M28EA)

- AMD Ryzen™ 5 5600H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- NVIDIA® GeForce® GTX 1650

38990.00 ден./€ 635.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.