Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP 250 G8 (2W8Z4EA)

HP 250 G8 (2W8Z4EA)

- Intel® Core™ i3-1115G4
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

21990.00 ден./€ 358.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G9 (6F1Z7EA)

HP 250 G9 (6F1Z7EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ graphics

23990.00 ден./€ 391.04
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G9 (6S7B4EA)

HP 250 G9 (6S7B4EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ graphics

26990.00 ден./€ 439.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G9 (6F1Z9EA)

HP 250 G9 (6F1Z9EA)

- Intel® Core™ i5-1235U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ graphics

29990.00 ден./€ 488.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G8 (27J88EA)

HP 250 G8 (27J88EA)

- Intel® Core™ i3-1005G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Professional

32490.00 ден./€ 529.58
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.