Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

Нов
HP Laptop 15s-fq5002nm (797B1EA)

HP Laptop 15s-fq5002nm (797B1EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

26990.00 ден./€ 439.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15s-eq2012nia (48M45EA)

HP Laptop 15s-eq2012nia (48M45EA)

- AMD Ryzen™ 3 5300U
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

19990.00 ден./€ 325.84
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15s-eq2011nia (48M43EA)

HP Laptop 15s-eq2011nia (48M43EA)

- AMD Ryzen™ 3 5300U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

24990.00 ден./€ 407.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15s-fq2004nia (3B3J6EA)

HP Laptop 15s-fq2004nia (3B3J6EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

39990.00 ден./€ 651.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.