Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

Нов
HP Pavilion All-in-One 27-ca0008na (6A2X8EA)

HP Pavilion All-in-One 27-ca0008na (6A2X8EA)

- AMD Ryzen™ 7 5700U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 11 Plus 64-bit

62990.00 ден./€ 1026.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 290 G4 Microtower PC (123P1EA)

HP 290 G4 Microtower PC (123P1EA)

- Intel® Core™ i5-10500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® HD Graphics 630

30990.00 ден./€ 505.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 27fwa FHD Monitor (356D5AA)

HP 27fwa FHD Monitor (356D5AA)

- Монитор 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.311 mm
- Звучници

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP E22 G4 FHD Monitor (9VH72AA)

HP E22 G4 FHD Monitor (9VH72AA)

- IPS 21,5"
- 1920 x 1080
- AntiGlare

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
OMEN X 27 QHD Gaming Monitor (6FN07AA)

OMEN X 27 QHD Gaming Monitor (6FN07AA)

- Монитор 27" 240Hz
- Резолуција 2560 x 1440
- Пиксел: 0.233 mm

36990.00 ден./€ 602.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP All-in-One 24-cb0000nh (634U8EA)

HP All-in-One 24-cb0000nh (634U8EA)

- AMD Ryzen™ 5 5500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

35990.00 ден./€ 586.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP All-in-One 27-cb0021na (6A2X9EA)

HP All-in-One 27-cb0021na (6A2X9EA)

- AMD Ryzen™ 5 5500U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 11 Plus 64-bit

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 27fw FHD Monitor (2H1A4AA)

HP 27fw FHD Monitor (2H1A4AA)

- Монитор 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.311 mm

11390.00 ден./€ 185.66
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP V24i FHD Monitor

HP V24i FHD Monitor

- 23.8" IPS Монитор
- Резолуција: 1920 x 1080
- Пиксел: 0.274 mm

7290.00 ден./€ 118.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.