Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
HP 250 G7 (6BP28EA)

HP 250 G7 (6BP28EA)

+ подарок TRUST безжичен маус

- Intel® Core™ i3-7020U
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 500GB
- Intel® HD Graphics 620

17490.00 ден./€ 284.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 250 G7 + HP Laserjet M15a

HP 250 G7 + HP Laserjet M15a

HP 250 G7 + HP LaserJet M15a

- Intel® Celeron N4000
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 500GB
- Ласерски печатар

14690.00 ден./€ 238.86
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.