Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
HP ENVY x360 15-ee0004nn (1U6H6EA)

HP ENVY x360 15-ee0004nn (1U6H6EA)

- AMD Ryzen™ 5 4600H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

47990.00 ден./€ 782.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY x360 15-ee0006nn (1U6H8EA)

HP ENVY x360 15-ee0006nn (1U6H8EA)

- AMD Ryzen™ 7 4700U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

54990.00 ден./€ 896.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY - 17-cg0013nn (1U2V2EA)

HP ENVY - 17-cg0013nn (1U2V2EA)

- Intel® Core™ i5-1035G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- NVIDIA® GeForce® MX330

64990.00 ден./€ 1059.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY x360 13-ay0015nn (1S7H9EA)

HP ENVY x360 13-ay0015nn (1S7H9EA)

Дата на пристигање 12.03.2021

- AMD Ryzen™ 5 - 4500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

53990.00 ден./€ 880.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.