Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Envy x360 15-fh0005nn (91Y20EA)

HP Envy x360 15-fh0005nn (91Y20EA)

- AMD Ryzen™ 7 7730U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB
- Windows 11 Home 64-bit

67990.00 ден./€ 1108.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Envy x360 15-fh0006nn (91Y19EA)

HP Envy x360 15-fh0006nn (91Y19EA)

- AMD Ryzen™ 7 7730U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Windows 11 Home 64-bit

65990.00 ден./€ 1075.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 15-ew0036nia (88X31EA)

HP ENVY x360 15-ew0036nia (88X31EA)

- Intel® Core™ i7-1260P
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- Windows 11 Home 64-bit

70990.00 ден./€ 1157.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.