Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP M24fw FHD Monitor (2D9K1AA)

HP M24fw FHD Monitor (2D9K1AA)


- Монитор 24" IPS
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.275 mm

9290.00 ден./€ 151.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP M27ha FHD Monitor (22H94E9)

HP M27ha FHD Monitor (22H94E9)

- Монитор 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.311 mm
- Звучници

9990.00 ден./€ 162.84
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 27fwa FHD Monitor (356D5AA)

HP 27fwa FHD Monitor (356D5AA)

- Монитор 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.311 mm
- Звучници

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP E22 G4 FHD Monitor (9VH72AA)

HP E22 G4 FHD Monitor (9VH72AA)

- IPS 21,5"
- 1920 x 1080
- AntiGlare

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN X 27 QHD Gaming Monitor (6FN07AA)

OMEN X 27 QHD Gaming Monitor (6FN07AA)

- Монитор 27" 240Hz
- Резолуција 2560 x 1440
- Пиксел: 0.233 mm

36990.00 ден./€ 602.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 27fw FHD Monitor (2H1A4AA)

HP 27fw FHD Monitor (2H1A4AA)

- Монитор 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.311 mm

11390.00 ден./€ 185.66
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP E24d G4 USB-C Docking Monitor (6PA50A4)

HP E24d G4 USB-C Docking Monitor (6PA50A4)

- 23.8" IPS Монитор
- Резолуција: 1920 x 1080
- Пиксел: 0.274 mm

17990.00 ден./€ 293.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP V28 4K TN Monitor (8WH58AA)

HP V28 4K TN Monitor (8WH58AA)

- 4K UHD Монитор 27.9"
- Резолуција UHD 3840 x 2160
- Пиксел: 0.161 mm

15990.00 ден./€ 260.64
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.